CrossFit Kampen en Aalstzorg starten samenwerking

CrossFit Kampen x Aalstzorg

Op donderdag 15 februari is de handtekening gezet onder de samenwerkingsovereenkomst tussen Crossfit Kampen en Aalstzorg fysio-manuele therapie. Vanaf maart kunnen onze leden terecht bij het maandelijkse blessurespreekuur.

Gezondheid staat voorop

Dankzij de samenwerking met Aalstzorg krijgen onze leden een vast aanspreekpunt en kunnen ze laagdrempelig de stap maken naar de fysiotherapeut. Onze leden en hun gezondheid zijn voor ons erg belangrijk. De samenwerking met Aalstzorg is dus een mooie toevoeging op alles wat wij al bieden.

De samenwerking betekent dus dat leden snel kunnen schakelen als ze klachten ervaren. Elke laatste dinsdag van de maand kunnen leden zich inschrijven op het blessurespreekuur van Hannah voor een eerste, vrijblijvende, kijk op de blessure. Het eerste blessurespreekuur vindt plaats op 26 maart van 19:30 tot 20:30. Leden kunnen zich kosteloos op het spreekuur inschrijven via de CrossFit Kampen app.